Najnowszy wpis

24 czerwca 2026

Wady znaku panna

Panna: pedantka Jak nikt inny działa dla dobra ogółu, chętnie opiekuje się ludźmi. Godna zaufania, sama jest nieufna. I myśli jedynie o korzyściach z tego, co robi. W osiągnięciu sukcesu przeszkadza jej uzależnienie od szczegółów. Przeraża ją chaos i próbuje świat kontrolować, czepiając się drobiazgów. Jest małostkowa i ograniczona. Panicznie boi się wszystkiego, co nieracjonalne. Wierzy tylko w rzeczy udowodnione metodą szkiełka i oka. Krytyczna, jak mało kto, chłodna i spięta. Wiecznie narzeka i marudzi. Psychicznie słaba. Nie ma siły przebicia. Często kończy jako osoba zgorzkniała i rozczarowana życiem.

Obserwuj mnie na instagramie

@artstudio

Arcykaplanka
arcykaplanka1@wp.pl

Strona stworzona w kreatorze WebWave.